USŁUGI
BRUKARSKIE
Nasze artykuły
30/10
2015

Materiały budowlane Piaseczno

Wybór określonych materiałów budowlanych i prace związane z budową i wykończeniem budynku to etapy decydujące o tym jak będzie nam się mieszkało w naszym domu. Decyzje tego rodzaju nie powinny być zatem dziełem przypadku - wymagają analizy wielu parametrów, kosztów oraz warunków eksploatacji. Gdzie uzyskać wsparcie w podjęciu tego rodzaju decyzji? Jakie wybrać materiały budowlane? Piaseczno wraz z działającą tu firmą Cermat Prodbet niosą odpowiedź na obydwa pytania.

Jakie materiały budowlane?

W zależności od przeznaczenia oraz od funkcji jakie mają pełnić, materiały budowlane podzielić można na:

  • materiały konstrukcyjne (wyroby fundamentowe, bloczki, pustaki ceramiczne, pustaki keramzytowe, beton komórkowy, stropy, beton towarowy),
  • materiały elewacyjne (cegły klinkierowe, płytki klinkierowe, tynki, systemy dociepleń),
  • materiały wykończeniowe (płytki ceramiczne, deski podłogowe, systemy suchej zabudowy, farby, chemia budowlana),
  • instalacyjne (rury i kształtki przewody instalacji elektrycznej, grzejniki, dyfuzory, itp.).

Żeby materiały mogły zostać wykorzystane do budowy, powinny posiadać określone atesty, które zapewnią mieszkańcom domu bezpieczeństwo i komfort użytkowania. W takie właśnie atesty wyposażone są nasze materiały budowlane, Piaseczno jest zaś miastem, gdzie możesz je zakupić. Wystarczy, że skontaktujesz się z Firmą Cermat Prodbet.

Jakimi materiałami budowlanymi dysponujemy?

W sprzedaży posiadamy materiały tylko od sprawdzonych producentów – uznanych w kraju i za granicą. Wyznacznikiem ich jakości są bardzo dobre właściwości (m.in. niski współczynnik przenikania ciepła, korzystne właściwości akustyczne, mrozoodporność, etc.). W ramach świadczonych przez nas usług, zadbamy o to, byś zaopatrzył się u nas w materiały, których właściwości będą optymalnie odpowiadały Twoim potrzebom. Jeśli szukasz materiałów budowlanych w Piasecznie, zapraszamy!

Nasza galeria