WYKOPY
NASYPY
Nasze artykuły
30/10
2015

Roboty Drogowe Warszawa

Roboty drogowe to ogół prac związanych z wykonaniem określonego rodzaju obiektów – między innymi dróg czy autostrad. Zakres wykonywanych w tym obszarze prac jest jednak znacznie szerszy. Co zatem jeszcze kryje się pod pojęciem „roboty drogowe”? Warszawa jest jednym z miast, w którym spotkać możesz się z nimi niemal na każdym kroku.

Roboty drogowe w pigułce

Roboty drogowe obejmują szereg działań, których początkowym etapem jest przygotowanie wielobranżowej dokumentacji, a ostatnim - stworzenie określonego rodzaju nawierzchni (bitumicznej, z kostki brukowej lub betonowej, etc.). Oprócz prac nad budową nawierzchni (wymianą gruntu, wzmocnieniem podłoża), obejmują również innego rodzaju prace. Mowa tu między innymi o:

  • robotach instalacyjnych (związanych między innymi z montażem oświetlenia ulicznego),
  • odwodnieniu liniowym terenu,
  • wyposażeniu terenu w studnie chłonne i kanalizację sanitarną/deszczową,
  • profilowaniu z wałowaniem dróg gruntowych.

Efektem robót drogowych są nie tylko drogi czy autostrady, ale również pobocza (nawierzchnia tłuczniowa), chodniki, ścieżki rowerowe, miejsca postojowe, a także place manewrowe.

Z czyją pomocą najlepiej przeprowadzić roboty drogowe?

Jeśli chcesz skorzystać z usługi jaką są roboty drogowe, Warszawa dysponuje w swoim obszarze niezliczoną ilością firm oferującą tego rodzaju pomoc. Jednak korzystając z usług warszawskich firm, liczyć się trzeba również z tym, że ceny będą również warszawskie. Żeby zatem nie ogołocić swojego portfela oraz by cieszyć się wysoką jakością wykonanych prac, warto skorzystać z oferty Cermat Prodbet. Oferujemy przeprowadzenie kompleksowych robót drogowych w Warszawie i nie tylko z użyciem najwyższej klasy sprzętów i materiałów oraz po przystępnej cenie. Oprócz robót drogowych realizujemy również inwestycje w zakresie prac sanitarnych i elektrycznych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Nasza galeria