TRANSPORT
WYNAJEM MASZYN
O naszej firmie

Cermat-Prodbet Sp z o.o. jest przedsiębiorstwem usługowo budowlanym istniejącym na rynku od 2001 roku. Specjalizujemy się między innymi w robotach drogowych brukarskich i asfaltowych sprzedaży oraz dystrybucji kruszyw, materiałów budowlanych i wykończeniowych uznanych krajowych i zagranicznych producentów.

Posiadamy duże doświadczenie w układaniu kostki brukowej jak również w odwadnianiu, niwelacji i kształtowaniu terenów oraz robotach ziemnych. Zaawansowany technologicznie sprzęt w połączeniu z doświadczoną kadrą umożliwia sprawne wykonywanie inwestycji w ustalonym terminie.

Naszym atutem jest rozbudowana flota transportowa oraz nowoczesny sprzęt budowlany pozwalający na sprawą obsługę klientów i inwestycji.

Ważną dziedziną działalności firmy jest budowa i sprzedaż domów. Nasze realizacje wykonane są z wysokiej jakości materiałów budowlanych przez wykwalifikowanych specjalistów w zakresie robót ogólno-budowlanych.

Zaopatrujemy także w materiały budowlane i wykończeniowe duże oraz małe firmy wykonawcze, spółdzielnie mieszkaniowe, hurtownie oraz inwestorów indywidualnych.

Długoletnie doświadczenie firmy oraz stabilna sytuacja finansowa sprawia, że jesteśmy wiarygodnym i godnym zaufania partnerem, oferującym wysoką jakość usług w konkurencyjnych cenach.

Nasza galeria