USŁUGI
BRUKARSKIE

USŁUGI BRUKARSKIE - układanie kostki brukowej

Nasza firma proponuje Państwu najwyższą jakość usług w pełnym zakresie prac brukarskich. Mając wieloletnie  doświadczenie podejmujemy się prac trudnych i nietypowych przy czym zapewniamy fachową poradę, miłą obsługę i bardzo atrakcyjne ceny. Kalkulację kosztów inwestycji przygotowujemy bezpłatnie w oparciu o Państwa  indywidualne  preferencje. Oferujemy również pomoc w zaprojektowaniu Państwa przestrzeni wokół posesji. Przy realizacji projektu uczestniczą fachowcy wyspecjalizowani  w swojej dziedzinie, z minimum kilkuletnim doświadczeniem.

 

Wykonujemy duże zlecenia infrastrukturalne jak również mniejsze inwestycje przy prywatnych posesjach. Każdą inwestycję  traktujemy indywidualnie  skupiając się na tym, aby doradzić jak najlepsze rozwiązania tak, aby realizowana inwestycja, nie tylko spełniała wymogi estetyczne, ale była przy tym funkcjonalna i praktyczna.

 Kostka brukowa Piaseczno

Oferta prac brukarskich

 

Realizujemy projekty klasyczne i artystyczne:

 

Prace wykonujemy na materiale powierzonym lub sprowadzonym przez nas od najlepszych, sprawdzonych producentów - na życzenie organizujemy transport i zakup wszelkich materiałów. Dysponujemy sprzętem niezbędnym do wykonania kompleksowych prac. 

 

Stawiamy na jakość wykonania nie tyko warstwy wierzchniej ("dla oka") ale przede wszystkim na solidność stabilności podłoża, traktując powierzoną inwestycję jako przeznaczoną na wiele lat użytkowania.

Lokalizacja firmy w Piasecznie pozwala nam na szybką realizacje zleconych zadań w okolicach Warszawy. 

Nasza galeria